author Bizi arayın: 0532 137 2988

Marmaris Tekne Kiralama – Coğrafyasından dolayı Marmaris, Ege ve Akdeniz arasında ortada kalmasından dolayı bir çok rotanın kesişme yeridir.
Kiralık tekne tatiliniz için Marmaris kalkışlı turlarda rotalarınızı Göcek, Fethiye tarafına yada Bodrum’a çevirebilirsiniz. En çok tercih yapılan rotalar arasında ise; Marmaris- Hisarönü Körfezi – Marmaris yada Marmaris – Güney Yunan Adaları – Marmaris gelir.
Kiralık tekneler genelde Marmaris Belediye Limandan kalkışlar yaparlar. Marmaris merkeze arabanız ile liman girişine kadar gelebilir, eşyalarınızı indirebilirsiniz ancak sürekli park edemezsiniz. Tek yön şeklinde ilerleyen trafik ve yol kenarında ki bisiklet yolu olmasından dolayı kordon boyu park yeri yoktur. Aracınızı, ilçe içerisinde ki oto parklara koymak en garanti ve güvenli seçim olur.

Marmaris Tekne Kiralama

Sizlere sayfamızdan Marmaris liman hareketli mavi turlara çıkan bir kaç vitrin Marmaris teknelerinin bilgisini vermek isteriz.

8 Kabin 16 misafir kapasiteli Efsane Karayigit Gulet
Marmaris’in harika koylarında ve Hisarönü Körfezinde seyir alan teknemiz 8 kabin 16 misafire kadar servis verir. 30 metre uzunluğunda ki Efsane Karayiğit Gulet ile 1 hafta tekne tatili hem hesaplı hem de lüks. Eşsiz koylarda, doğa da siz de hazır mısınız tatile ?

efsane karayigit gulet
efsane karayigit gulet

36 metre 6 kabin 12 misafir kapasiteli Perla Del Mar 2 Gulet
Elit mavi tatil arayanlar için çok uygun teknemizde ki 6 şık kabin her türlü konfora sahip olup misafirlerin rahat tekne turları yapmasını sağlar. 36 metre uzunluğu sizlere bol geniş ve rahat sosyal alanlar sunmakta. Büyük tekne sevenler için ideal olan Perla Del Mar 2 Gulet, Marmaris limana bağlıdır. Marmaris, Bodrum, Göcek ve Yunan Adaları turları ile eşsiz tatil sizleri bekler.

perla del mar 2 gulet
perla del mar 2 gulet

8 Kabin 16 misafir kapasiteli S Nur Taylan Gulet
32 metre uzunluğunda ki 6 double kabin ve 2 triple kabinli teknemiz Marmaris limana bağlıdır. ISM belgesi ile Yunan Adalarına 12 kişiden daha fazla yolcu ile çıkmakta. Konforlu kabinlerinde klima, mini bar, saç kurutma makinesi, wc, duş, duşakabin, uydu tv, para kasası standartları arasında yer alır. Teknede bol su oyuncakları bulunur. S Nur Taylan ile mavi yolculuk turlarına çıkmakta geç kalmayın diyoruz..

s nur taylan gulet
s nur taylan gulet

 

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler

Sitemizde 128 Bit Şifreleme SSL Güvenlik Sertifikası Vardır.