• Mirya Mavi Yolculuk
author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

Türkiye kabin kiralama turları 3 gece 4 gün veya 7 gece 8 gün olarak yapılır. Kabin kiralama turlarına çıkan tekneler klimalı ve klimasız şeklide 2 tipte bulunur. Turlara çıkan tekneler Bodrum, Marmaris, Karacasöğüt, Fethiye, Göcek gibi popüler limanlardan hareket eder.

Türkiye’den hareket eden kabin kiralama turları Türkiye suları, koylar ve limanlar arasında seyir alırken aynı zamanda Yunan adalarına çıkan turlar da bulunur.

Rotalarımız, tekneler ve kabin kiralama fiyatları hakkında tüm bilgileri sayfamızda alabilirsiniz. Soru ve rezervasyonlarınız için mavi tur danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Kabin kiralama tur ve fiyatları için seçeceğiniz rotaya, tatil tarihiniz ve kişi sayınıza göre rakam verilir size. Kişi başı kabin kiralama göre rota ve tarih kriterine göre bellidir zaten. Türkiye, Yunan Adaları veya Hırvatistan kabin kiralama programları ve fiyatları için lütfen mavi tur danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Kabin Kiralama Talebi Bırak

Sayfamızdan kabin kiralama turları için rezervasyon talebi bırakabilirsiniz. Mavi tur danışmanımız arayacak yada mesaj yazacaktır. Teşekkürler.
  • Kabin kiralama turunuz için kişi başı bütçeniz nedir ?