author Bizi arayın: 0532 137 2988

Dubrovnik Split Kabin Turu Alisa Gulet – Bu yıl ki tatil planlarınızı 7 gece 8 gün kabin turu ile Hırvatistan koylarında, adalarında unutulmaz zamanlar yaşamaya ne dersiniz ?
Alisa Gulet ile kabin turumuz Dubrovnik bölgelsine bağlı Zaton Veliki limanda başlar ve Split bölgesine 5 km uzaklıkta ki Stobreč limanda biter. Bu unutulmaz kabin turu rotanız içerisinde uğrayacağınız yerler arasında; Hvar, Vis, Brač, Pakleni Otoci ( Hell Adaları ), ünlü seyahat yazarı Marco Polo’nun doğum yeri Korcula, Mljet ve Sipan ( Elatifi Adaları ) bulunur.
Türkiye’de kabin turlarına daha önceden katıldıysanız mutlaka ki Hırvatistan kabin turlarında biraz fark görebilirsiniz. Zira baştan belirtmekte fayda var, burada ki kabin haftaları çok hızlı rezervasyon almakta ve bazı kabin teknelerinde kabinde kişi başı fiyatı yerine kabin fiyatı alınır. Ayrıca Hırvatistan kabin turlarında tam pansiyon yerine yarım pansiyon uygulaması vardır. Tur programınız, tekne bilgileri ve fiyatlandırma hakkında daha geniş bilgileri sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorular olması durumunda ise Mirya Mavi Yolculuk danışmanlarımız sizlere memnuniyetle yardımcı olacaklardır.

Mevcut garanti hareketli kabin rotalarımız tarihlerine göre Split veya Dubrovnik hareketli başlamaktadır. Lütfen rezervasyon sırasında başlamak istediğiniz limanı belirtiniz, Mirya Yatçılık ekibimiz size bu isteğinize göre yardımcı olacaklardır.

Kabin Kiralama Fiyatına Dahil Olanlar:
7 gün seyir, 4 mürettebat ve servisi, tekne sigortası, liman ve turist vergileri, seyir için mazot yakıtı, günlük 5 saate kadar klima kullanımı için mazot yakıtı, yatak ve havlu takımları, günlük 1 gb kotalı wifi internet,

Kabin Kiralama Fiyatına Dahil Olmayanlar:
Transferler, Ulusal Parklara giriş biletleri, özel marina ücretleri ( buralara girişler müşteri isteğine bağlıdır ), günlük 5 saat üzeri klima kullanımı, su sporları, içecekler, yemek, mürettebata bahşiş, belirtilmeyen tüm kişisel harcamalar.

Yarım Pansiyon Kumanya: 1 Kişi haftalık 315 Euro öder.
Yarım Pansiyon kumanya paketi içerisinde; 7 gün kahvaltı, 6 gün öğle yemeği, 2 gün akşam yemeği, su, çay ve kahve vardır.
3 yaş altı çocuklar için yemek kumanyası ücretsiz, 3-12 yaş arası çocuklar için %50 indirimlidir.

Hırvatistan için kabin kiralama rotaları ve tarihleri çok hızlı olarak değişmekte bundan dolayı rezervasyon için opsiyon süremizi maksimum 5 gün olarak vermekteyiz.
Alisa Gulet, kabin turları başlangıç ve sona eren günleri Cumartesi olarak belirlenmiştir.
Misafirlerin Tekneye Biniş Saati: 16.00
Misafirlerin Tekneden Ayrılış Saati: 09.00

Ödemeleri bankadan Havale yada EFT yoluyla Euro ile almaktayız.

Alisa Gulet

Kabin Kiralama Talebi Bırak

Sayfamızdan kabin kiralama turları için rezervasyon talebi bırakabilirsiniz. Mavi tur danışmanımız arayacak yada mesaj yazacaktır. Teşekkürler.