author Bizi arayın: 0532 137 2988

Hırvatistan Kabin Kiralama

Adriyatik denizinin popüler turizmi merkezi, Hırvatistan kabin kiralama rotalarımızda ki müsait kabin turları için hemen fiyat isteyin.
Erken rezervasyon yapın.

Önce ki yıllarda kabin turlarına yada kiralık tekne ile mavi turlarda bulunma deneyiminiz var ise Hırvatistan’da ki kabin turları sizlere yabancı gelmeyecektir. Mavi turların aslı, kökü ülkemiz Türkiye’de bu zaten herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bundan dolayı kültürümüzün bir parçasını yabancı sularda yaşamak istediğiniz zaman illa ki bazı farklılıklar görebilirsiniz. Hırvatistan yat kiralamalarında ve kabin turlarında tam pansiyon yerine yarım pansiyon uygulaması yapılır. Bu sebeple tatiliniz sırasında teknenizde, sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve bazı teknelere göre değişir ama bazen 1-2 akşam yemeği alabilirsiniz. Bunlar dışında kalan akşam yemeklerini ise teknelerin uğrak yerleri olan ada ve limanlarda ki restaurantlardan temin edebilirsiniz.

Hırvatistan kabin kiralama turlarında da durum aynıdır. Sitemizde ki Split ve Dubrovnik başlangıçlı kabin tur programlarımızı inceleyiniz, sorunuz olması durumunda mavi tur danışmanlarımız memnuniyetle sizlere yardımcı olacaklardır. Mirya Yatçılık olarak, Hırvatistan’da direkt tekne sahipleri ile çalışmaktayız.

Split Dubrovnik Kabin Turu Alisa Gulet

Dubrovnik Split Kabin Turu Alisa Gulet