author Bizi arayın: 0532 137 2988

Bozburun Tekne Kiralama – Ahşap tekne yapım imalat merkez bölgelerinden Bozburun, aynı zamanda muhteşem doğası ve denizi ile de ön plandadır.

Yaz aylarında turizm denilince akla ilk gelen yerler arasında Marmaris, Bodrum, Fethiye olsa da son yıllarda Bozburun mahallesi de markalaşma yolunda önemli adımlar atmaya başladı.
Kim bilir belki de önümüzde ki 10 yıl içerisinde Bozburun daha bi ön planda neden olmasın ?

Kiralık tekne tatiliniz için Hisarönü ve Bozburun koylarında 1 hafta yaşamak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Bozburun liman hareketli mavi turlarda ki yerinizi şimdiden siz de ayırtın. Zira turkuaz sularda yüzmek için ille de Karayiplere, Maldivlere gitmenize gerek yok.. Bozburun koyları da sizlere bu konuda çok cömert davranmakta. Birbirinden güzel turkuaz suları ve muhteşem koyları ile mavi tur teknelerinin vazgeçilmez rotaları arasında yer alır.
Marmaris merkezden yaklaşık 60 dakikalık bir yol ile bu şirin turistik mahalleye ulaşabilirsiniz. Yolu asfalt ve 2 şeritlidir. Yol boyunca denize kenar bol viraj olmasından dolayı sürücülere aman dikkat, aşırı hız iyi değil diye de iyi niyetli uyarımızı yapalım.

Bozburun Tekne Kiralama

Sizlere sayfamızdan Bozburun hareketli mavi turlara çıkan bir kaç vitrin Bozburun teknelerinin bilgisini vermek isteriz.

8 Kabin 16 misafir kapasiteli Çelik Es D Gulet
32 metre uzunluğu ve 8 geniş kabini ile teknemiz 16 misafire servis verir. Ege kıyılarında seyir alan Celik Es D Gulet ön ve arka güverte alanlarında ki 2 yemek masası ile farklılık yaratır. 16 konuk sayısına göre güneşlenme alanları ve minderleri bulunur. Kabinlerinde klima, mini bar, duşakabin, wc, duş ve duşakabin standartları arasında yer alır.

celik es d gulet
celik es d gulet

8 Kabin 16 misafir kapasiteli S Nur 1 Gulet
28 metre uzunluk ve 8 kabine sahip teknemiz Bozburun, Bodrum, Marmaris, Göcek liman hareketli turlara çıkmakta. Klimalı 8 kabini ile 16 misafire kadar mavi tur servisi veren S Nur 1 Gulet ile ekonomik mavi tatil yaşayabilirsiniz.

s nur 1 gulet
s nur 1 gulet

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler

Sitemizde 128 Bit Şifreleme SSL Güvenlik Sertifikası Vardır.