author Bizi arayın: 0532 137 2988

Bodrum Tekne Kiralama – Tekne tatilinizi Bodrum hareketli olacak şekilde Bodrum koylarında yaşamak istemeniz durumunda sizlere güzel Bodrum tekneleri sunabiliriz.
Bölge, yaz kış yerli yabancı bir çok insanın gelmek istediği, ziyaret yapmak istediği popüler turizm merkezidir. Yaz aylarında özellikle çok kalabalık günlere ev sahipliği yapar.

Bodrum liman hareketli mavi tur tatiliniz için teknenin hareket edeceği liman önemlidir. Bodrum’da tekneler genelde Belediye limandan hareket eder ancak bazı tekneler de Kumbahçe mevkiinde bulunan Halikarnas limanından hareket eder.. Bunun yanı sıra İçmeler mevkiinde bulunan ATM Marina da hareket limanları arasında yer alır.
Sezon içerisinde iskele yoğunluklarına göre liman seçimi genelde son dakika belli olur. Bodrum hareketli mavi turlar da rotayı kendinize göre belirleyebilirsiniz. Yurt içi turları için genelde Bodrum – Gökova – Bodrum, Bodrum – Hisarönü Körfezi – Bodrum yada Bodrum – Göcek rotaları uygulanır. Yurt dışı turlarında ise Bodrum – Güney Yunan Adaları – Bodrum yada Bodrum – Kuzey Yunan Adaları – Bodrum rotalarına çıkılır.

Bodrum Tekne Kiralama

Sizlere sayfamızdan Bodrum hareketli mavi turlara çıkan bir kaç vitrin Bodrum teknelerinin bilgisini vermek isteriz.

3 Kabin 6 misafir kapasiteli Karia Gulet
Butik gulet kiralama ile Ege’nin eşsiz mavi-yeşil koylarını ve efsanelere konu olmuş Yunan adalarını gezmek için grubunuz 6 kişiye kadar ise Karia gulet doğru tercih diyebiliriz. 19 metre uzunluğunda ki teknemizde 3 konforlu klimalı kabin bulunurken klasik gulet tercih edenlere çok ekonomik fiyatları uygun gelebilir.

karia gulet
karia gulet

4 kabin 8 misafir kapasiteli Esma Sultan 2 Gulet
Bodrum hareketli mavi tur tatil planlarınızda çok konforlu, sosyal alanlarında ki genişlik ön planda ki teknemiz Esma Sultan 2 Gulet, tüm dikkatleri üzerine çekmekte. Hem butik hem de delüks olsun diyorsanız bu teknemizi sizlere özellikle sunmak istedik. 24 metre uzunluğunda ve 4 klimalı konforu yüksek kabinli teknemizde çok uygun fiyatlara sizlere mavi yolculuk tur servisi verebiliriz.

esma sultan 2 gulet
esma sultan 2 gulet

7 Kabin 16 misafir kapasiteli Kaya Guneri 1 Gulet
Kalabalık gruplar için çok ideal teknemiz ile Bodrum veya Göcek hareketli mavi turlar için tarafımıza talep bırakabilirsiniz. Uygun koşullarda ki fiyatlarına karşı yüksek kalitede ki teknemiz de konfor ve rahatlık öne çıkmakta. İlk defa mavi tatile çıkıyorsanız tecrübeli tekne mürettebatı tatilinizi en iyi yaşamanız için sizlere yardımcı olacaklardır.

kaya guneri 1 gulet
kaya guneri 1 gulet

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler

Sitemizde 128 Bit Şifreleme SSL Güvenlik Sertifikası Vardır.