• Mirya Mavi Yolculuk
author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

Her şey dahil tadında lüks tekne

Her şey dahil tadında lüks tekne

Prenses Bugçe, 31 metre uzunluğunda ve 6 kabinli lüks teknedir. İçerisinde 1 tane ana kabin, 3 tane çift kişilik kabin ve 2 tane de üç kişilik kabin bulunmaktadır. Burada ilk dikkat etmeniz gereken, teknenin büyüklüğü ve rahatlığıdır. Tekne hakkında biraz daha bilgi vermek gerekirse; 12 kişilik kalabalık bir grupsunuz, birlikte bir mavi yolculuk planlıyorsunuz ama bir yandan da bu kadar çok kişi acaba tur sırasında nasıl olur diye düşünebilirsiniz. Bunun cevabı işte bu teknede! Teknemizde 5 mürettebat vardır. Kaptanınız, şef aşçı ve 3 de gemici.

prenses bugce gulet
Her şey dahil teknelerin tabii ki en büyük avantajı, yemek konusu. Siz tatiliniz süresince hiç yemekle ilgili bir şey düşünmeyeceksiniz. Zaten tatili tatil yapan şey de bu değil mi! Tura başlayacağınız gün, bütün kumanya alış-verişiniz yapılmış, siz tekneye binmeden önce dolaplara yerleştirilmiştir bile. Hatta siz tekneye binmiş serinlemek için bir şeyler içerken, şefiniz size hazırlayacağı yemeğin kararını vermiştir bile. Tam da işin o kısmına kadar, bu macera içinde ben de varım. Sizi tekneye bindirdikten ve kaptan da hazırlıklarını bitirdikten sonra, sizi eşsiz koylara uğurlarım.

teknede yemek

Bundan sonrası artık size ait. Belirlediğimiz rota dahilinde en güzel koylarda durup, kendinizi Ege ve Akdeniz’in her derinlikte içini seyredebileceğiniz tuzlu sularına bırakabilirsiniz veya teknemizde bulunan su sporları ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ringo, su kayağı, kano, wakeboard, kneeboard, şnorkel palet maske, paddleboard ya da banana. Hangisiyle isterseniz ?

teknede oturma yerleri

Mavi yolculuk demek, denizde bir yaşam demek. Siz de bu teknemizle bunun hakkını verebilirsiniz. Güzel anılar biriktirmeniz, yeni keşifler yapmanız dileğiyle..

Aşağıda teknemizin 2019 fiyatlarını ve iletişim numaramızı bulacaksınız. Aklınıza takılan her konuda bizi arayabilirsiniz.

Prenses Buğçe Gulet 2019 Fiyatları

Mayıs ve Ekim ayları : 17.500 Euro Her Şey Dahil

Haziran- Temmuz- Ağustos- Eylül ayları : 21.000 Euro Her Şey Dahil

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler
  • Haftalık Özel Tekne Kiralama Bütçeniz Nedir ?
img

mrymvylclk

Benzer Haberler

Klasik gulet ile mavi tur tatili mi

Lüks sınıfından olan Kaya Güneri 3 gulet, size tam da yapmak istediğiniz mavi yolculuğun...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Maviye adım adım var mısınız

Rahat ve konforu bir arada yaşamak istiyorsanız çok güzel bir seçimdir K .Mehmet...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk