• Mirya Mavi Yolculuk
author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

Cennet Koylarda Ufak Molalar

Cennet Koylarda Ufak Molalar

Sabah, Marmaris limanından binersiniz tekneye, sol tarafınıza yani iskeleye Yalancı boğazı alırsınız, Cennet adasını geçer geçmez İçmeler’e doğru yaklaşırsınız. İçmeler’den demir aldınız mı artık Marmaris koyundan çıkıyorsunuzdur.

Bembeyaz köpüklü dalgalar yoldaşınızdır. Bir sonraki durak gizli cennet Kızılkum’un ardından mütevazi Turunç koyu. İsterseniz Turunç’un restoranlarında bir mola verebilir, önlerindeki hafif çakıllı ama pırıl pırıl denizinde yüzebilirsiniz. Ama isterseniz daha sakin, daha müstakil bir deneyim, Amos Koyu Turunç’tan bir taş atımı uzakta kollarını açmış sizleri bekler. Tam bir antik kenttir burası. Amos ismi o zamanlarda ‘ Ana Tanrıça’nın Tapınağı’ demekmiş. O tarih kokusu, eşsiz sularıyla birleşince Amos’u vazgeçilmez koylardan biri yapar.

Sırada, mükemmel deniziyle Kumlubük koyu var. Burada güneşin batışını seyretmek çok ayrı bir zevk ve deneyim olacaktır sizin için. Burada denize sıfır oteller var ama denizin ve doğanın sesinden başka bir şey duyamazsınız.

çiftlik marmaris

Kumlubük’ten sonra ver elini Çiftlik koyu. Size buranın güzelliğini anlatamam gerçekten. Bu rotada bütün koylar enfes. Ama ne demek istediğimi burayı görünce anlayacaksınız. Yeşile ve maviye doyacaksınız Çiftlik’te. Pek sudan çıkmak istemeyeceksiniz. İyice tadına varın bu koyun varın ki hafızanızda yer etsin. Tatil bittiğinde, şehirde o soğuk ayları yaşarken gözünüzün önüne bu manzara gelsin.

marmaris mavi tur
işte Serçe Limanı. Bu rota üzerinde en sakin, en doğayla iç içe olan yer. Buradan geçtikten sonra, Bozburun Yarımadasına varırsınız. Bozburun, Ege ve Akdeniz’in buluştuğu noktada tam bir sığınak limandır. Mavi tur rotaları bazen buradan da başlar. Eğer Yunan Adalarını da bir görelim bu kadar yaklaşmışken derseniz, Rodos Adası ilerden size göz kırpar. İsterseniz Yunan Adaları’na geçip, orada da güzel tarihi yerleri gezip, değişik deneyimler yaşamanız mümkündür. Bizim için önemli olan, sizin için rahat, güvenli, eğlenceli, konforlu, unutamayacağınız bir tatil yaşatmak. Eğer erken rezervasyon döneminde bize ulaşırsanız, lüks tekneleri uygun fiyatlara kiralarsınız. Marmaris, Bodrum, Göcek, Bozburun kalkış limanlı olan teknelerimiz için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.
Aşağıda iletişim numaramızı ve sitemizin adresini de sizinle paylaşıyorum.
İyi tatiller dilerim. Yazar: Arzu Gerçek

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler
  • Haftalık Özel Tekne Kiralama Bütçeniz Nedir ?
img

mrymvylclk

Benzer Haberler

Mavinin Derinliklerinden Tarihe Seyir

Mavinin derinliklerinden tarihe seyir için 7 gece 8 gün mavi yolculuk tatilinin ön...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Siz Hangi Resimde Olmak İsterdiniz

Bu foto blog yazımız da sizlere unutulmaz mavi tur nasıl yaşanır kısaca göstermek istedik.....

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Mavi Tur Teknesi Kiralarken Önemli Konular

Size mavi yolculuk teknesi kiralama aşamalarında neleri önemsemeniz gerektiği hakkında...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk