• Mirya Mavi Yolculuk
author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

18’inden 28’ine Genç Kal Tatilde Ol

18’inden 28’ine Genç Kal Tatilde Ol

Tatillerini denizde serin ve aheste geçirmek isteyenlerin yıldızı bu yıl epey bir parlak.  Kendi aile ve arkadaş grubunu ayarlayıp Ağustos ayında guletlere toplayanlar hesaplı ve uzun bir tatil fırsatı yakaladı.

Ağustos haftasına yerel turistten çıkan  yoğun bir rezervasyon talebi artışı başlamıştır. Neden mi?
2018’in en uzun tatil yine Kurban Bayramına denk gelmekte. Hafta sonundan sonra 20 Ağustos Kurban Bayramı arefesinin Pazartesi başlayarak, hafta içi dört günü kucaklayıp, yine hafta sonu 26 Ağustos ile birleşmesi sebebiyle. Böylece yerli tatilcilere 9 günlük bir tatil tablosunun içini muazzam şekilde doldurmak kalıyor. Seneye bu tarihlerde bu fırsat yok!

bayramda mavi yolculuk
bayramda mavi yolculuk

Haziran ayında ise Ramazan Bayramı maalesef hafta sonu ile birleşmekte. Ancak 13 Haziran Çarşamba günü izin alabilirseniz 5 gün tatil yapma imkanınız var.

Akrabalarınıza yapacağınız bir bir ziyareti, toplu olarak bir gulet kiralayarak teke de indirebilirsiniz. Hem ferahlatıcı denizlerde yüzer hem de kahvaltılı aile saadeti geçirirsiniz. Şimdiden bir hayli sıcak olan havanın hali Ağustos ayında kaç derecelere kadar ulaşacağını öngörürsek, en çok esen Bodrum, Göcek rotalarına giden tercih etmekte fayda var.

bayramda mavi tur
bayramda mavi tur

Ağustos ayının bu haftasına olan yoğun ilgi sadece yerli turistin değil aynı zamanda yabancı turistin de ilgisini çekmekte. Bu bilginin kaynağı ülkemizde uçak biletlerinin ucuzlaması ve bugünkü kur durumuna bağlıdır. Şu anda 18-25 Ağustos bayramda mavi tur haftası için rezervasyonunu doldurmayan sayılı teknelerimiz kaldı. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen iletişime geçin ve bayram haftasının gürültülü kalabalığındaki kavurucu sıcaktan kurtulun.

Arkadaşlarınız tatil planını çoktan planladıysa, yanınıza yakın bir arkadaşınızı alarak bir kabin kiralayabilirsiniz. Kabin kiralama uygun bütçeli olmakla beraber dilerseniz yeni insanlar ile tanışma imkanı da verir. Sosyal ağınızı genişletin, bakarsınız seneye aynı ekip ile tatile çıkabilirsiniz.
Bu yıl için zaten bir plan yaptıysanız, seneye için olan rezervasyonlarınızı en geç Kasım ayında alın indirimli olan fırsatlardan yararlanın.

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler
  • Haftalık Özel Tekne Kiralama Bütçeniz Nedir ?
img

mrymvylclk

Benzer Haberler

Mavinin Derinliklerinden Tarihe Seyir

Mavinin derinliklerinden tarihe seyir için 7 gece 8 gün mavi yolculuk tatilinin ön...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Cennet Koylarda Ufak Molalar

Sabah, Marmaris limanından binersiniz tekneye, sol tarafınıza yani iskeleye Yalancı boğazı...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Siz Hangi Resimde Olmak İsterdiniz

Bu foto blog yazımız da sizlere unutulmaz mavi tur nasıl yaşanır kısaca göstermek istedik.....

Okumaya Devam..
- mrymvylclk