• Mirya Mavi Yolculuk
author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

Yeni Tekne, Lüks Gulet ve Ekonomik Fiyatlı

Yeni Tekne, Lüks Gulet ve Ekonomik Fiyatlı

Her sene mavi yolculuk turlarına çıkanlar bilirler, teknelerin yıllık bakımlarının yapılması çok önemlidir ve bakımlı bir teknede tatil çok daha keyiflidir. Peki hal böyle olunca size yeni yapım teknede mavi tur tatili nasıl olur desek ?

Son yıllarda Türk tersanelerinde üretilen ahşap teknelerin kalitelerinde ve konfor seviyelerinde gözle görülür bir artış var. Eskiden, çok değil daha 10 yıl öncesine kadar tekne yapımında ki klasik temalar, 24 metre ve altı tekne üretimi üzerinde yoğunlaşırdı. Artık insanların tatillerinden beklentilerinin de değişmesiyle, tatilcilerin daha farklı tekne modellerine olan ilgilerinin artması ve insanlar ekonomik durumlarının da belirgin şekilde düşmesiyle tekne kiralamalarında da talepler farklılaşmaya başladı.

İnsanlar genelde, kalabalık grup olup 5 kabin ve üzeri kabinli tekneler kiralayıp maliyeti düşürme yolunu tercih eder oldular. Bu durumda da 24 metre üzeri tekneler tercih edilir olmaya başladı.

kiralık yeni tekne
kiralık yeni tekne

Tabi ki piyasa komple 24 metre üzerine yoğunlaşmış değil 24 metre altı teknelere de ilgi alaka son derece yüksek ancak insanların tatil isteği her ne olursa olsun devam ederken, alım güçlerine göre tekne kiralamak yönde eğilimleri var. Bu sebeple 24 metre üzeri misal 28 metre, 30 metre, 32 metre, 34 metre gibi 7 kabin, 8 kabin, 10 kabinli tekneler de yüksek ilgi almakta. Hal böyle olunca, bu tarz teknelerde kabin sayısı artıkça kabin başına ya da aile başına düşen ödeme miktarında ki maliyet de aşağı inmiş oluyor.

Yazımızın başında ki gibi kiralanacak tekne, yeni tekne, lüks gulet ve ekonomik fiyatlı olması hayal değil, uzak değil grubunuzu oluşturduktan sonra son derece hesaplı ve keyifli olacağıdır.

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler
  • Haftalık Özel Tekne Kiralama Bütçeniz Nedir ?
img

mrymvylclk

Benzer Haberler

Mavinin Derinliklerinden Tarihe Seyir

Mavinin derinliklerinden tarihe seyir için 7 gece 8 gün mavi yolculuk tatilinin ön...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Cennet Koylarda Ufak Molalar

Sabah, Marmaris limanından binersiniz tekneye, sol tarafınıza yani iskeleye Yalancı boğazı...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Siz Hangi Resimde Olmak İsterdiniz

Bu foto blog yazımız da sizlere unutulmaz mavi tur nasıl yaşanır kısaca göstermek istedik.....

Okumaya Devam..
- mrymvylclk