author Bizi arayın: 0532 137 2988

İlanları karşılaştırın

Yeni Yapım Kiralık Tekneler

Yeni Yapım Kiralık Tekneler

Sizlere bu yazımızda 2012 yılı ve sonrasında yapılan bazı yeni kiralık tekneler hakkında paylaşımlar yapacağız. Belki bu yeni teknelerden bazılarını duymuş hata mavi tur tatili yapmış olabilirsiniz.
2012 yılı ve sonrasında yapılan yeni tekneler listemizde Bozburun yapımı 3 tekne bulunmakta.

Her yıl onlarca yeni teknenin yapımı sürerken sizlere bu teknelerden 3 tanesi hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağız. Listemizde ki bu 3 yeni teknenin ikisi 8 kabinli bir tanesi ise 6 kabinli.

Öncelikle sizlere 2012 yılı yapımı 32 metre 8 kabin ISM belgeli yani yurt dışı karasularına 12 kişiden fazla yolcu taşıyabilmek için gerekli güvenlik donanım ve yasal belgelerini tamamlayıp lisans almış teknelerden S Nur Taylan gelmekte. Teknemiz Bozburun yapımıdır. 8 double kabini bulunur. Kabinlerinde wc, duşakabin, duş, tv, uydu, saç kurutma makinesi, klima standartları arasında yer alır. Ön ve arka güverte alanlarında ki oturma yerleri ile ön güverte üzerinde ki güneşlenme alanı kalabalık aileler için ferah eğlenceli ortam yaratır.

s nur taylan gulet
s nur taylan gulet

Yine sizlere 2014 yılı yapımı bir başka 8 kabin tekne tanıtmak isteriz – Kaptan Mehmet Bugra

2014 yılında suya inen teknemiz 8 kabinlidir. 2 master kabin, 4 double kabin ve 2 triple kabini bulunur. Kabinlerinde; duş, duşakabin, wc, klima, tv, uydu tv, saç kurutma makinesi standartları arasında yer almakta. Arka ve ön güverte alanlarında ki oturma yerleri ile yemek yeme alanları ve ön güverte alanında ki güneşlenme yerleri harika deniz keyfi sunmakta. 34 metre uzunluğunda ki Kaptan Mehmet Bugra gulet ile denize açılmanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

kaptan mehmet bugra gulet
kaptan mehmet bugra gulet

Son teknemiz ise 2017 yılında suya inen 31 metre 6 kabin Prenses Bugce Gulet. Bir başka Bozburun yapımı teknemizde 1 master kabin, 3 double kabin ve 2 triple kabin bulunmakta. Kabinlerimizde duş, duşakabin, wc, saç kurutma makinesi, klima, tv standartlarımız arasında yer alır. Ön ve arka güverte alanlarında ki genişlik ile yemek yeme alanları ve oturma grupları kalabalık gruplar için çok ideal ortam sağlar. Aynı zamanda ön güverte alanında ki güneşlenme alanları ile deniz güneş keyfini doyasıya yaşabilirsiniz.

prenses bugce gulet
prenses bugce gulet

Bu 3 teknenin ortak özellikleri arasında yer alan bol su sporları ekipmanları ile deniz tatilinizi sürekli heyecan dolu şeklinde yaşayabilirsiniz. Teknelerimizin su oyuncakları arasında; su kayağı, ringo, wakeboard, sea scooter, paddleboard, kano, şnorkel maske palet takımı, balık olta takımı ve jet ski bulunur.

Teknelerimize Rezervasyon talebinde bulunmanız için hemen 0532 137 2988 nolu telefonu arayınız. Mavi tur danışmanlarımız sizlere teknelerimizin müsaitlik durumlarını ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler vereceklerdir. Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Talep Bırak

Mavi tur talebinizi en geç 24 saat içerisinde cevaplıyoruz. Teşekkürler
  • Haftalık Özel Tekne Kiralama Bütçeniz Nedir ?
img

mrymvylclk

Benzer Haberler

Erken Rezervasyonda Döviz Kuru Avantaj mı

Mavi tur teknelerinde genelde döviz kuru Euro cinsinden para birimi ile kiralamalar yapılmakta....

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Göcek Liman Hareketli Turlar Yine Popüler

Mavi tur teknelerinin hareket limanları arasında yer alan Marmaris, Göcek, Fethiye, Bozburun ve...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk

Bozburun Tersanelerinden Tekneler Suya İnmeye Başladı

2018 Yaz sezonun başlamasına az süre kala mavi yolculuk tekneleri de tersanelerden suya inmeye...

Okumaya Devam..
- mrymvylclk