author Bizi arayın: 0532 137 2988

Bu Sezon Yunan Adaları Turlarına Rekor Bekleniyor

Bu Sezon Yunan Adaları Turlarına Rekor Bekleniyor

Bu sezon mavi tur severler tarafından Yunan Adaları turlarına rekor beklenmekte. Bu rekor beklentisi, Türk tersanelerinde üretilen ahşap yatların ilkel yöntemlerle yapılan gemi sınıfına alınmasının ardından ortaya çıkmakta da diyebiliriz. Zira önce ki yıllarda ve özellikle geçen sezon içerisinde bir kaç Türk bayraklı ticari yatların Yunan adalarında tutulmalarından sonra Türk bakanlık ve denizcilik odalarımızın da katkılarıyla bu ahşap tekneler için yeni düzenlemelerin yapılmış olmasıdır.

Bu yeni düzenlemeye göre; ahşap yatlar geleneksel metotlarla üretilen tekneler sınıfına girip denize elverişlilik belgelerinde yapılacak değişiklikler sonrasında yurt dışı sularda seyir yapabilecekler.

Bu evrak değişikliklerinin yanı sıra teknelerin güvenlik ve teknik donanımsal özelliklerini de eksiksiz olarak yerine getirmeleri gerekmekte. Bu değişiklikler sonrasında tüm belgelerini hazır eden teknelerin Yunan Adalarına sorunsuz şekilde çıkmaları amaç taşımaktadır ki bildiğiniz üzere Türkiye’nin bayrak renginin beyaz sınıfında kalması uluslararası sularda bir çok avantajları da beraberinde getirmektedir.

Tüm bu yeni haberlerin sonrasında yerli piyasalardan Yunan adalarına karşı bir ilginin artacağı yönünde beklenti artmışken erken rezervasyon fırsatları da tatilcilere sunulmaktadır.
Şirketimiz ile sizlere Yunan Adalarına mavi yolculuk keyfini uygun fiyat avantajlarıyla sunmaktayız.

Benzer Haberler

37. Marmaris Yacht Charter Show’dayız..

2-5 Mayıs tarihlerinde arasında Marmaris limanında gerçekleşecek olan 37. Marmaris Yacht...

Okumaya Devam..

Avrupalı Turist 2018 de Türkiye diyor

İngiltere'nin dev medya kuruluşları arasında yer alan telegraph.co.uk ve merkezi New York olan...

Okumaya Devam..

Satılık Tekne Cenneti Türkiye

2017 Yaz sezonunun bitmesinin ardından kış aylarına girdiğimiz şu günlerde yabancı...

Okumaya Devam..